|
Deck |
Tournament |
Place |
|
Pidgeot Control by Guilherme Lessa |
Regional São Paulo |
19th |
|
Snorlax Stall by Patricia Gonzalez Walsh |
Regional São Paulo |
27th |
|
Snorlax Stall by Alexandre Bozzo |
Regional São Paulo |
42nd |
|
Snorlax Stall by Lucas Lemos Costa |
Regional São Paulo |
84th |
|
Pidgeot Control by Walter Coquemala Filho |
Regional São Paulo |
98th |
|
Snorlax Stall by Luke Alkire |
Regional Orlando, FL |
30th |
|
Snorlax Stall by Austin Davis |
Regional Orlando, FL |
80th |
|
Pidgeot Control by James Kowalski |
Regional Orlando, FL |
83rd |
|
Pidgeot Control by Greg Minklei |
Regional Orlando, FL |
96th |
|
Snorlax Stall by Nathan Forte |
Regional Orlando, FL |
116th |
|
Snorlax Stall by Abraham Madruga |
Regional Orlando, FL |
175th |
|
Pidgeot Control by John Ries |
Regional Orlando, FL |
176th |
|
Snorlax Stall by Richard Mejia |
Regional Orlando, FL |
178th |
|
Snorlax Stall by Cody Criner |
Regional Orlando, FL |
186th |
|
Snorlax Stall by Evan Guerrero |
Regional Orlando, FL |
234th |
|
Snorlax Pidgeot by Bert Wolters |
EUIC 2024, London |
8th |
|
Pidgeot Control by Samuel Gay |
EUIC 2024, London |
30th |
|
Pidgeot Control by Emma Hagen |
EUIC 2024, London |
36th |
|
Pidgeot Control by Ryan Prusak |
EUIC 2024, London |
46th |
|
Snorlax Stall by Jan Hausmann |
EUIC 2024, London |
58th |
|
Pidgeot Control by Nathan Ginsburg |
EUIC 2024, London |
65th |
|
Snorlax Stall by German Herrera |
EUIC 2024, London |
77th |
|
Snorlax Stall by Nerses Fatunz |
EUIC 2024, London |
95th |
|
Snorlax Stall by Cameron McDonald |
EUIC 2024, London |
115th |
|
Snorlax Stall by Luca Jahns |
EUIC 2024, London |
117th |
|
Snorlax Stall by Luis Gadea |
EUIC 2024, London |
136th |
|
Arceus Giratina by Dom Owen |
EUIC 2024, London |
142nd |
|
Snorlax Stall by Cody Criner |
EUIC 2024, London |
151st |
|
Pidgeot Control by Sander Wojcik |
EUIC 2024, London |
152nd |
|
Pidgeot Control by Angus Johnson |
EUIC 2024, London |
157th |
|
Snorlax Stall by Logan Turley |
EUIC 2024, London |
187th |
|
Snorlax Pidgeot by Maximilian Teubert |
EUIC 2024, London |
192nd |
|
Pidgeot Control by Peter Lo |
EUIC 2024, London |
196th |
|
Pidgeot Control by Julio Sánchez Rodríguez |
EUIC 2024, London |
211th |
|
Snorlax Stall by Michael Ginchereau |
EUIC 2024, London |
220th |
|
Snorlax Stall by Dennis Petru |
EUIC 2024, London |
232nd |
|
Pidgeot Control by Hiroshi Takeda |
EUIC 2024, London |
252nd |
|
Pidgeot Control by Jan Fischer |
EUIC 2024, London |
268th |
|
Snorlax Stall by Dennis Peroff |
Regional Vancouver |
2nd |
|
Snorlax Stall by Lucas Huculak |
Regional Vancouver |
14th |
|
Snorlax Pidgeot by Marco Cifuentes Meta |
Regional Goiânia |
1st |
|
Snorlax Stall by Lucas Lemos Costa |
Regional Goiânia |
28th |
|
Snorlax Stall by Fernando Cifuentes |
Regional Goiânia |
36th |
|
Snorlax Pidgeot by Manuel Gonzalez |
Regional Goiânia |
39th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Bax |
Special Event Utrecht |
6th |
|
Snorlax Pidgeot by Atilla Gedik |
Special Event Utrecht |
16th |
|
Snorlax Stall by Alessandro Fusi |
Special Event Utrecht |
68th |
|
Snorlax Stall by Tatuyoshi Kosho |
Champions League Fukuoka |
3rd |
|
Snorlax Stall by Hayato Kondo |
Champions League Fukuoka |
8th |
|
Snorlax Stall by Junpei Yamashita |
Champions League Fukuoka |
10th |
|
Snorlax Pidgeot by Max Theeuwen |
Regional Dortmund |
14th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Bax |
Regional Dortmund |
54th |
|
Snorlax Pidgeot by Trenton Staley |
Regional Knoxville, TN |
57th |
|
Snorlax Stall by Ryan Prusak |
Regional Knoxville, TN |
85th |
|
Snorlax Stall by Anthony Salomone |
Regional Knoxville, TN |
104th |
|
Snorlax Stall by Ryan Ginsburg |
Regional Knoxville, TN |
110th |
|
Snorlax Stall by Taylor Duffin |
Regional Knoxville, TN |
127th |
|
Snorlax Stall by Greg Minklei |
Regional Knoxville, TN |
128th |
|
Snorlax Stall by Scott Knell |
Regional Knoxville, TN |
130th |
|
Snorlax Stall by Jake Dunstan |
Regional Melbourne |
54th |
|
Snorlax Stall by Niklaus Christen |
Regional Liverpool |
4th |
|
Snorlax Stall by Vo Nguyen |
Regional Liverpool |
18th |
|
Snorlax Stall by Ryan Tonge |
Regional Liverpool |
52nd |
|
Snorlax Pidgeot by Jason Young |
Regional Liverpool |
76th |
|
Snorlax Stall by Leyton Hindle-Cain |
Regional Liverpool |
95th |
|
Snorlax Stall by Paul Stringer |
Regional Liverpool |
118th |
|
Snorlax Stall by Calvin Connor |
Regional Charlotte, NC |
10th |
|
Snorlax Stall by Greg Kerien |
Regional Charlotte, NC |
43rd |
|
Snorlax Stall by Maxwell Johnson |
Regional Charlotte, NC |
50th |
|
Snorlax Stall by Sackett Brehmer |
Regional Charlotte, NC |
67th |
|
Snorlax Stall by Jack Bray |
Regional Charlotte, NC |
102nd |
|
Snorlax Stall by Ryan Ginsburg |
Regional Charlotte, NC |
110th |
|
Snorlax Stall by Anthony Salomone |
Regional Charlotte, NC |
128th |
|
Snorlax Stall by Tyler Unruh |
Regional Charlotte, NC |
156th |
|
Snorlax Stall by Calvin Connor |
Regional Portland, OR |
26th |
|
Snorlax Stall by Stephen Lowe |
Regional Portland, OR |
52nd |
|
Snorlax Stall by Ryan Mefford |
Regional Portland, OR |
54th |
|
Snorlax Stall by Trenton Staley |
Regional Portland, OR |
111th |
|
Snorlax Pidgeot by Gibson Archer-Tang |
Regional Portland, OR |
117th |
|
Snorlax Pidgeot by Andrew Scott |
Regional Portland, OR |
134th |
|
Snorlax Stall by Calvin Connor |
Regional San Antonio, TX |
5th |
|
Snorlax Pidgeot by Hale Obernolte |
Regional San Antonio, TX |
8th |
|
Snorlax Pidgeot by Liam Halliburton |
Regional San Antonio, TX |
10th |
|
Snorlax Stall by Zachary Cooper |
Regional San Antonio, TX |
36th |
|
Snorlax Stall by Anthony Salomone |
Regional San Antonio, TX |
48th |
|
Snorlax Stall by Vaughn O'Brien |
Regional San Antonio, TX |
69th |
|
Snorlax Stall by Maxwell Johnson |
Regional San Antonio, TX |
75th |
|
Snorlax Stall by Christine Lynn |
Regional San Antonio, TX |
111th |
|
Snorlax Stall by Stephen Lowe |
Regional San Antonio, TX |
178th |
|
Snorlax Stall by Kendon Kula |
Regional San Antonio, TX |
180th |
|
Snorlax Stall by Richard Disney |
Regional San Antonio, TX |
184th |
|
Snorlax Stall by Niklaus Christen |
Regional Stuttgart |
14th |
|
Snorlax Stall by Luca Jahns |
Regional Stuttgart |
37th |
|
Snorlax Pidgeot by Jelle van Kampen |
Regional Stuttgart |
55th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Cremascoli |
Regional Stuttgart |
56th |
|
Snorlax Stall by Łukasz Mazurkiewicz |
Regional Gdańsk |
1st |
|
Snorlax Stall by Hampus Eriksson |
Regional Gdańsk |
13th |
|
Snorlax Stall by Max Theeuwen |
Regional Gdańsk |
19th |
|
Snorlax Stall by Callum Thomas |
Regional Gdańsk |
27th |
|
Snorlax Stall by Tommi Lahtela |
Regional Gdańsk |
28th |
|
Snorlax Stall by Daan Kort |
Regional Gdańsk |
44th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Cremascoli |
Regional Gdańsk |
52nd |
|
Snorlax Stall by Rone Nielsen |
Regional Gdańsk |
93rd |
|
Snorlax Pidgeot by Manuele Tartaglia |
Regional Gdańsk |
96th |
|
Snorlax Stall by Samantha Turner |
Regional Brisbane |
6th |
|
Snorlax Stall by James Williams |
Regional Brisbane |
7th |
|
Snorlax Stall by Stephen Todorovic |
Regional Brisbane |
39th |
|
Snorlax Stall by Keito Arai |
LAIC 2023–24, São Paulo |
7th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Cremascoli |
LAIC 2023–24, São Paulo |
32nd |
|
Snorlax Stall by Rafael Santos |
LAIC 2023–24, São Paulo |
86th |
|
Snorlax Stall by Bruno Oswaldo Bertozzi Oliveira |
LAIC 2023–24, São Paulo |
95th |
|
Snorlax Stall by Shinnosuke Komiya |
Regional Toronto |
29th |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Bax |
Regional Lille |
31st |
|
Snorlax Pidgeot by Alessandro Cremascoli |
Regional Lille |
37th |
|
Snorlax Stall by Andrew Sakauye |
Regional Sacramento, CA |
144th |
|
Control Box by Sander Wojcik |
Special Event Barcelona |
31st |
|
Snorlax Stall by Eduardo Paulini Villanueva |
Regional Santiago |
70th |
|
Snorlax Stall by Benjamin Rabaiotti |
EUIC 2023, London |
106th |
|
Mewtwo Control by Vaughn O'Brien |
Regional Fort Wayne, IN |
113th |
|
Yveltal Control by Andrew Dombroski |
Regional Fort Wayne, IN |
114th |
|
Mewtwo Control by Glenn Bauwens |
Special Event Utrecht |
21st |
|
Yveltal Control by Dominic Viola |
Regional Knoxville, TN |
38th |
|
Ditto Control by Manuel Soto |
Regional Orlando, FL |
18th |
|
Mewtwo Control by Kyle VanOrsdel |
Regional Arlington, TX |
62nd |
|
Mewtwo Control by Piper Lepine |
Regional Toronto, ON |
1st |
|
Mewtwo Control by Daniel Lynch |
Regional Toronto, ON |
26th |
|
Ditto Control by Manuele Tartaglia |
Regional Stuttgart |
76th |
|
Mewtwo Control by Søren Neumann Hansen |
Regional Warsaw |
66th |
|
Mewtwo Control by Alessandro Bax |
Regional Warsaw |
73rd |
|
Mewtwo Control by Søren Neumann Hansen |
Regional Lille |
35th |
|
Mewtwo Control by Alessandro Bax |
Regional Lille |
45th |
|
Blissey by Natalie Miller |
Regional Salt Lake City, UT |
70th |